Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Meraklı bir Ateşle Maceracı Hava. Zodyak’ta tam zıt kişilersiniz ve genel olarak bunun bir başar ya da boz ilişkisi olduğu konusunda fikir birliğine varılır. Ya eşinizle her şeye sahip olacaksınız ya da hiçbir şey yapamayacaksınız ve sürekli sinirli ve endişeli olacaksınız. Şanslısınız ki, genellikle bu ilişkinin hangi yöne gideceğini ilk birkaç haftadan itibaren anlayabilirsiniz.

Yay çok inatçı değildir; Erken ilişkiden sıkılırsan peşine düşmez. Bu şanstır, çünkü olması gerekmeyen bir şeyi uzatmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Elbette Yay burcunun sizi kendisine çekecek pek çok özelliği var; o bir entelektüeldir, dünya fikirlerine sıkı sıkıya bağlıdır ve bunları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar ve düşüncesinde çok esnektir.

Ayrıca bazı konularda esneksiniz- asla çok uzun bir tartışmanız olmayacak. Bu durum ne yazık ki sıkıcı olabilir- ikiniz de bir şeyi tartışmaya yeterince önem vermiyorsanız veya konularda farklı tutumlara sahipseniz, yakında birlikte konuşacak şeyleriniz bitecek.

Yay, etrafındaki dünyayı keşfetmeyi seven bir maceracı olduğu için size çok benziyor. Birlikte doğa yürüyüşleri yapabilir, dans edebilir veya yoga pozisyonları öğrenebileceksiniz, Yay burcunuzla birçok olasılık var. İkiniz de dürtüsellik ve sürekli değişen ortam sevgisini paylaşıyorsunuz.

Yay, sekse bir spor gibi davranır, sizin istediğiniz kadar ciddiye almaz. Ancak yukarıda söylediğim gibi Yay burcu da çok esnektir, bu yüzden sabırlı olup sorunlarınızı ona açıklarsanız, muhtemelen yeni fikirlere mutlu bir şekilde açılacak ve fikirlerinizi daha iyi bir süre için dinleyecektir.

İkiniz de başkalarıyla flört ediyorsunuz, yani kıskançlık pek sorun değil. Ve hey, birisiyle flört edip yeni bir ortak bulsanız bile, siz ve Yay’ınız yürüyüş partneri olarak veya birlikte spor yapmak için arkadaş olmaya devam edeceksiniz.

İkiniz de sağduyudan yoksunsunuz ve ne yazık ki para biriktirmekle veya işlerinizde iyi şeyler yapmakla gerçekten uğraşmıyorsunuz. Finansal olarak biraz dağınık olabilirsiniz.

İlişkinizin yürümesi için iyi bir şans var, ama büyük olasılıkla olmayacak. Her şey size ve eşinize ve ilişkinizi ikinizin de taptığı ve sevdiği bir şeye dönüştürmek için ne kadar zaman ve çaba harcamak istediğinize bağlı.