Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler ve Koç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Rüzgarlarınızda bir Koç yakalamayı başarırsanız, onun Ateşini beslersiniz ve o asla ayrılmak istemez. İkizler ve Koç Uyumu çok, çok iyi, birkaç sorun var.

Koç, hızlı tempolu ve aksiyon dolu. Her zaman hareket halinde olan Koç, dünyayı görmek, fethetmek ve eve omuzlarında taşımak ister. Sonsuza dek değişime ilgi duyan siz, onun enerjisini ve komuta eden aurasını, her hafta nasıl her zaman farklı bir şey yaptığını ve hayatınızın onun etrafında asla sıkıcı bir an yaşamamış gibi görünmesini seveceksiniz.

Koç, yaptığı her şeye tutkusunu katar, hızlı zekasını kullanarak anında yeni fikirler üretir ve ertesi gün bunları uygular. Sen, sevgili İkizler, herkesten sıkılmaya alışmış, senden sıkılmaması için çabalamalısın!

Koç’un patron olmasına aldırmadığın sürece, hayal ettiğin tüm heyecan ve macerayı onun yanında yaşayacaksın. Aynı zamanda, bir Hava işareti olarak, iletişime kesinlikle aşıksınız… partnerinizden hiçbir eksiklik görmeyeceksiniz. Haberler ve yeni fikirleriniz hakkında dedikodu yapmayı sevdiğiniz kadar o da planları hakkında konuşmaktan keyif alacak.

İkizler, karamsar ve kararsız olabilir, Koç’un yorucu bir sorun olarak değil, bir meydan okuma olarak gördüğü bir şey. Koç o kadar güçlü ki, gücü size bile geçebilir, bu da birçok ruh hali değişikliğinizi dengelemeye yardımcı olabilir.

İkiniz için de aşk enerjidir. Sevginizi birbirinizi saran enerjide, işinize ve projelerinize koyduğunuz tutku miktarında ve bunu yaparken birbirinizle geçirdiğiniz zamanda görürsünüz.

İkizler çok bağışlayıcıdır, istediğini alamazsa öfkeyle parlayabilen inatçı, otoriter bir Koç ile uğraşırken çok kullanacağınız bir niteliktir. Koç’unuz üzüldüğünde, verici ve kolay hareket etmeniz gerekecek.

Koç, özellikle cinsel konularda bazen sizin için çok hızlı olabilir. Yatak odasında, mutfakta, kanepede, ayaklarınızın yerden kesildiğini ve canı nerede isterse oraya götürüldüğünü göreceksiniz. Koç’unuza ağırdan almanın zevklerini öğretmek zorunda kalacaksınız, ancak bunun dışında seks hayatınız çok tatmin edici ve tatmin edici olacak.

Bu ilişkinin çalışması gerekiyordu, yukarıdaki Göklerde yazılmıştı.