Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler ve Başak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Bu ilişkide hava, Dünya’nın başının üzerinde yükselir. Hava ve Toprak hiçbir zaman öyle olmamalıydı. Bununla birlikte, mükemmel iletişim becerileriniz var ve Başak, her şeyi sağlam bir şekilde düşünme yeteneğine sahip. Yani, asla ortak olmak kaderiniz olmasa da bunun yerine çok zorlu, ilginç bir arkadaşlığınız olabilir.

Başak düşünmekten hoşlanırken, onu zevkinize göre biraz fazla yavaş bulabilirsiniz. Hızlı hareket ediyorsunuz, hayatınız değişimle dolu, sosyal etkinlikler ve aksiyon odaklı aktivitelerle dolu. Başak basitçe… beş dakika önce anladığınızı anlamanız daha uzun sürer.

Şans eseri Başak, sevdiğiniz özelliklerin yanı sıra sizde eksik olan niteliklere de sahiptir. Tabii ki, eksikliğiniz olanlar Başak’ı zaman zaman tam bir sıkıcı hale getirebilecek olanlardır, sizi dehşete düşürür. Başak pratik ve düzenlidir, özellikle Havalı tarzınızda her zaman özlediğiniz detaylarda iyidir. Ve Başak sahiplenici değildir ve bunun için ona tapacaksınız. İkizler arada sırada biraz flört etmekten hoşlanır ve anlayışlı bir ortak buna çok yardımcı olur. Ayrıca, vurulmuş bir Başak’ın ne kadar sadık ve vefalı olduğunu hatırlamakta fayda var. Kendini sana adayan bir partneri takdir edebilirsin. Cazibeniz ve coşkulu doğanız, onu en kötü zamanlarda da yanınızda tutacaktır.

Ancak, herhangi bir Dünya burcu gibi, Başak’ın pragmatizmi, hızla Başak’tan gelen eleştirilere ve olumsuz tepkilere dönüşecektir. İkizler, Başak’ın zevkine göre fazla özgürlük sever, fazla anlık ve spontanedir. Ev işi becerilerindeki eksikliğinden bahsetmiyorum bile; eşiniz sizi dağınık ve özensiz olmakla, evinizin görünümünü umursamamakla suçlayacaktır. Ve Başak’ın, partiler devam ederken evde kalmayı çok fazla seven, sıkıcı, yaşlı bir delikanlı olduğunu düşünüyorsunuz! Arkadaşlarınızla eğlenirken dış görünüş önemli değildir. Birbirinize çok zıtsınız.

Başak’ınızı sizinle çıkmaya ikna etmeye çalıştığınızda inatçılığı ortaya çıkacaktır. Dünya işaretleri değişimi sevmez ve Başaklar esnek olsa da beğenileri için onları çok fazla bükmek çok fazla zaman almaz. Ve sekse gelince… Başak çok pratik, çok ciddi ve bunu düşünemeyecek kadar yaralı. Başak burcunun da katı bir ahlakı vardır ve sevişmeyi çok hafife almanızı onaylamaz. Bu ilişki için sabra ihtiyacın olacak ve bu İkizlerin eksik olduğu bir şey.

İkizler ve Başak Uyumu çalışmıyor. Birbirinizden çok farklısınız. Elbette karşıtların birbirini çektiğini söylüyorlar ve aşkla her şey mümkün, ama bu ilişkinin süreceğine inanmıyorum. Sevgili İkizler Başak burcunuz için kendinizi geriye doğru bükerseniz, güzel bir şey olabilir ama bunun için çok fedakarlık yapmanız gerekecek.