Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Duygusal uyumluluk, İkizler-Balık ilişkisinin en çok soruna neden olacak bir alanıdır. Duval, “İkizler son derece serebral ve Balık duygusal olarak son derece hassas” diyor. “Bu, yanlış anlamalara yol açabilir ve pek çok istenmeyen drama yaratabilir.

Bir Su burcu olarak Balık, doğal olarak duygularıyla uyum içindedir. Duygularını derinlemesine keşfetmeyi severler ve kalplerini takip etme eğilimindedirler. Balık aşık olduğunda , bunu ruhlarının derinliklerinde hisseder ve sevdiklerine güçlü duygusal bağlar kurarlar.

Hava burcu olarak İkizler mantıklıdır. Birine karşı duygularının ne kadar derine indiğini merak ederek zaman harcamazlar. Balıklar gibi, İkizler de ilk görüşte aşık olmaya eğilimlidir. Ancak duyguları sığ uçta kalma eğilimindedir. Bu nedenle, biriyle bağlarını kesmeleri ve hızlı hareket etmeleri daha kolaydır.

Duval, “İkizler ve Balık birbirlerini her yönden sevecek ve destekleyecekler, ancak cinsel, duygusal ve entelektüel olarak çok farklı bir dil konuşuyorlar, bu yüzden bu birliktelik kolay olmayacak” diyor Duval. “Balık, İkizler’den dolayı değersiz hissedecek ve duygusal olarak tatminsiz olacak. Kıskançlık muhtemelen burada da bir sorun olabilir, çünkü Balık, arzuladıkları ilgiyi ve duygusal desteği alamadıklarını hissetmez.

Bununla birlikte, İkizler ve Balık uyumsuz bir zodyak maçı olarak kabul edilir . Ancak ikisi de değişken burçlar oldukları için ilişkilerinin iniş çıkışlarını atlatmak için gereken her şeye sahipler. Olgun, odaklanmış ve birbirlerine bağlı oldukları sürece, bu ikisi uzun vadeli çalışmasını sağlayabilir. Sadece inişli çıkışlı bir yolculuk olabilir.