Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler ve Akrep Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ah canım, bu ilişki hiç uzun sürmeyecek. Su fazlasıyla sahiplenici ve boğucu, çapkın! Havayı bastırmaya çalışıyor ve istediğiniz herkesle konuşmanıza izin vermiyor. İkizler ve Akrep Uyumu şüphelidir.

Akrep tutkuludur, o kadar tutkuludur ki saplantıya dönüşebilir. Bu özelliğe karşı dikkatli olun. Siz, sevgili İkizler, bir iki flörtü seviyorsunuz ve arkadaşlarınızdan asla kopamazsınız, kesinlikle hayır. Akrep bu duruma çok üzülecek ve onunla kalmanızı istediğinizden daha fazla isteyecektir. Onu dışarı davet etmeyi deneyebilirsin, devam et! Duygusal olarak yalıtılmış ruh hallerinden birine girecek ve arkadaşlarınızla yalnız kalmanızı sağlayacak… ve geri döndüğünüzde yine de üzülecek çünkü ilk etapta ayrıldınız!

O kadar meşgul bir arısınız ki, partnerinizde bir sorun olup olmadığını çoğu zaman fark etmeyebilirsiniz. Akrepler, özellikle duygularıyla ilgili olarak “Konuştuğunuzda konuşun” mantrasına inanırlar. Akrebiniz sizinle ilgili her şeye aşık olacak, ancak bu niteliklerin hiçbirine sahip olmayacak. Bu sefer onları neyin rahatsız ettiğini yarı tahmin etmeye çalışırken, kendinizi huysuz Akrebinizden sık sık hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

İkizler tamamen iletişimle ilgilidir ve Akrep bunu anlamıyor gibi görünüyor. Sık sık neden size açılmadığını ve onu neyin rahatsız ettiğini söylemediğini merak edeceksiniz. Akrep’in takıntılara ve kıskançlığa olan eğilimi, aşağı inmek için çok tehlikeli bir yol olabilir ve biriyle uzun süreli bir ilişkiye girerseniz dikkatli olmanızı söyleyeceğim.

Akrep evde kalmayı sever, siz dışarı çıkmayı seversiniz. Akrep sahiplenicidir, daha az umursayamazsınız. Telefonda konuşmayı seviyorsun, Akrep seni yalnız kendisine ve başkasına ait olmadığın için sitem edecek. Akrep hayatında istikrar istiyor, değişimle dolu bir hayatınız olmasını ve ardından bazılarını tercih edersiniz.

Akrep bir seks ustasıdır, hikayenin sonu. Size hayal bile edemediğiniz bir zamanı gösterecek. Bununla birlikte, ilişkinizin yararları kadar olumsuzlarını da tartmanız gerekir.

Sabırlı olursanız, Akrebiniz size sonsuz sevgiyi gösterecektir. Ancak, sonunda gerçekten buna değer mi? Rüzgârını onun Suları ile ıslatıp boğmak, gerçekten yaşamak isteyeceğin hayata sahip olamamak. Ödün verebilir ve yaşam tarzınızı değiştirebilirseniz, bu olası bir ilişkidir, ancak çok uzun süre şüpheliyim…