Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Boğa ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/taurus.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Dünyanız Yengeç okyanusunun ana kayası olacak. Güvenliğiniz ve istikrarınız, bir Yengeç’in hayatta tam olarak istediği şeydir ve benzer şekilde, ikiniz de benzer hedefleri ve hayalleri paylaşıyorsunuz. Bu, yıldızların hevesle kabul ettiği bir maç.

Boğa ve Yengeç çok benzer! Bir aile, uyumlu bir yuva, finansal istikrar ve her şeyden önce sadakat ve bağlılık istersiniz. Yengeçler kendileri hakkında güvensiz olma eğilimindedir ve en çok ihtiyaç duyduklarında eşinizi desteklemek ve teşvik etmek için onlar olacaksınız.

Mali güvenlik ikiniz için de önemli bir şey. Boğa, yatırım yapmakta iyidir ve Yengeç, genellikle indirimdeyken ne satın alınacağını yönetmede iyidir. Diğer Dünya burçlarından farklı olarak, ancak kesinlikle bir Su burcuna sadık kalarak, ikiniz de güzellik için nesneler satın almaktan, iyi dekore edilmiş bir ev yaratmaktan ve güzel bir gardıroba sahip olmaktan zevk alırsınız.

Boğa burcunun koruyucu olma eğilimi, güvensiz Yengeç için kesinlikle faydalı olacaktır. Yengeç bazen duygularının derinlerine iner, huysuzlaşır ve hiçbir şey için üzülür. Boğa’nın iyileştirme, özveriyle sevme ve cesaretlendirme yeteneği, eşinizin bu kötü ruh hallerini aşmasına ve hatta onu size daha çok kazanmasına yardımcı olacaktır.

Cinsel hayatınız tam da hayal ettiğiniz gibi olacak: yavaş, şehvetli, duygu dolu ve aşk beyanlarıyla dolu. İkiniz arasındaki zihinsel bağ, yatak odanızda tüm gücüyle gösterilecektir.

Bu nedenle, Boğa ve Yengeç neredeyse birbirleri için yaratılmıştı! Sevgili Boğa, çok uyumlusunuz ve uzun süreli bir ilişki için başka yere bakmamalısınız.