Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Boğa ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/taurus.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Toprak ve Ateş… bu ilişkiler ya kalp kırıcıdır ya da anlaşma yapıcıdır. Uyumluluk çok dengesiz.

Yay, coşkulu, bağımsız, özgürlüğü seven, enerji ve canlılık dolu. Her şeye karşı fırtınalı tavrı, şaşırtıcı duygu derinliği ve açık sözlü doğası sizi cezbedebilir. Sevgili Boğa, Yay’ın iki ucu keskin bir kılıç olduğunu unutma.

Bu ilişkinin en büyük sorunu aktivitedir. Yay, kalkıp hareket etmek, dünyayı dolaşmak, tüm manzaraları görmek ister. Ve bu mümkün değilse, en azından her gün spor salonuna gelmenizi ya da onunla tenis ya da basketbol oynamanızı istiyor!

Yay plan yapmaz, istikrar istemez ve kovalar her gün değişir. Bu senden çok farklı… Boğa, dışarı çıkmak yerine evde kalmayı tercih eden, partnerinin mantıklı ve güvenilir olmasını tercih eden, istikrarlı, sabit bir burçtur. Yay büyük olasılıkla size sadık kalacak olsa da o kadar sık ​​çıkıyor ki bundan nasıl emin olacaksınız?

Yay burcunun basit doğası, çekici olsa da duruma yardımcı olmaktan çok size zarar verir. Bir tartışmaya girdiğinde, bir şeyi güzel bir şekilde paketlemek yerine ağzından kaçırır (belki, “Çok tembelsin!” veya “Çok inatçı bir Boğasın.”) Çoğu zaman, o kazandı. Duygularını incitip incitmediğinin farkında bile değil ve muhtemelen bunu fark etmeyecek. Doğanızla ilgili kesin, eleştirel değerlendirmeleri hoş karşılanmayacaktır.

Yay esnek ve uyarlanabilir olmasına rağmen, ortaklığınızı kurtarmak için yeterli olmayabilir. Yay her şeyden önce özgürlük ister ve kısa vadeli ilişkileri uzun vadeli ilişkilere tercih eder. Boğa, bir hayat arkadaşı, hayatının geri kalanını birlikte geçireceği birini arıyor. Yay burcu bunu ve sahipleniciliğinizi takdir etmeyecektir.

Şaşırtıcı bir şekilde, ikiniz de finansal olarak yeteneklisiniz. İş ortağı olmayı düşünebilirsiniz, romantik bir ilişkiden çok daha iyi olur.

Oh, ayrıca seks hayatından da hayal kırıklığına uğrayacaksın. Yay, hayatındaki diğer her şey gibi sekse de bir oyun, iyi yapılması gereken bir spor gibi davranır. Boğa hassas ve duygusaldır, seksi ciddiye alan ve romantik değeri için onu tanıyan bir partneri tercih eder. Dikkatli olun: Yay, hayal kırıklığınızı görmeyecek.

İnatçı doğanızdan kurtulabilir ve yolunuzu değiştirebilirseniz bu ilişki işe yarayabilir. Yay esnektir, ancak yalnızca belirli bir noktaya kadar. Yay burcu ile ciddi bir ilişki düşünüyorsanız, ayağa kalkıp alıştığınızdan daha fazla hareket etmeyi ve kıskançlığı bırakmayı bekleyin… eşiniz bunun için size teşekkür edecek.