Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Boğa ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/taurus.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Toprak ve Hava… partneriniz gökyüzünde esintiler oluştururken çok geride kalmaya hazır olun. Boğa ve Terazi ancak çok fazla taviz verirseniz uyumludur. Aşk gizemli şekillerde çalışır, ancak boşluk çok büyük olabilir…

Terazi iletişimle yaşar. Terazi dünyanın dengelerini elinde tutar ve her şeyi anlamlandırması gerekir. Bunu kulağını kapatarak yapıyor! Bu, ilişkinizin başlangıcında çok yeni, entelektüel açıdan çok uyarıcı olacak, ancak bazı günler, işten yorgun bir şekilde eve döndüğünüzde, onun çenesini kapamasını dileyeceksiniz!

Terazi seyahat etmeye eğilimlidir. Dışarı çıkmak, seni de yanında götürmek ve imkanı varken dünyanın tadını çıkarmak istiyor. Huzurlu, içinde rahat edebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir ev inşa etmeyi tercih edersiniz. Terazi, büyüleyici tavrını ve diplomasisini sizi evinizden çekmek, konfor alanınızdan çıkarmak için kullanacak. Değişmeye istekliysen, dünyanın yeni bir yüzünü görmek için ihtiyacın olan şey bu olabilir. İnatçıysanız, pek çok Dünya işareti gibi, o zaman çatışmaya yol açacaktır.
Elbette, birbirinize ne kadar kızsanız da bir Terazi ne kadar güzel uçarsa uçsun, size geri dönecektir, çünkü o gittiğinde tam olduğunuz yerdesiniz. Terazi, kararlılığınızdan ve bağlılığınızdan hoşlanır.

Terazi bir konu hakkında kararsız görünse de bunun nedeni tartışmanın her iki tarafını da görme eğilimidir. Teraziler oldukça kararlıdır ve çok kolay yenik düşmezler, bu nedenle ilişkinizde liderlik pozisyonuna sahip olma hayallerinden vazgeçmeyi ve vazgeçmeyi öğrenmeniz gerekecek. İnatçısın, Terazi kararlı ve öyle kalacak.

Terazi sadece sizinle değil, iletişimle de gelişir. Partilere gitmeyi, telefonda konuşmayı, arkadaşlarıyla ziyaret etmeyi sever. Terazi insanları sever. Bu bir Hava burcunun özelliğidir ve daha önce de söylediğim gibi Terazi de sadıktır, bu nedenle eşiniz dışarı çıktığında kıskançlığınızı bir kenara bırakın. Seni her zaman davet edecek ve bu konuda saklayacak hiçbir şeyi yok.

Seks hayatınız mükemmel olmak zorunda. Sonuçta, ikiniz de Venüs tarafından yönetiliyorsunuz!

Bu ilişkinin yürümesi için Terazi’nizin iletişim ve entelektüel uyarımla geliştiğini anlamanız gerekecek. Esnek olsa da zaman zaman pes etmenize ve uzlaşmanıza ihtiyaç duyar. Bu senin için zor olabilir sevgili Boğa, ama bu senin aşkın ve birlikteliğin içinse kesinlikle denemeye değer.