Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Boğa ve Aslan Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/taurus.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Boğa ve Aslan… Toprak ve Ateş. Bu iki Zodyak işareti genellikle birlikte çalışmaz, ancak yıldızlar bir Aslan ile ilişkinizin her iki şekilde de gidebileceğini gösteriyor.

Bazen farklı nedenlerle olsa da ikiniz de maddi dünyayla ilgileniyorsunuz. Boğa ve Aslan, her ikisi de sanatsaldır, güzel tabloların ve vazoların tadını çıkarır. Ancak Aslan, gösteriş yapmak, başkalarına ne kadar başarılı ve başarılı olduğunu söylemek için pahalı şeyler satın almak istiyor. Bu, Aslanın bazen abartılı ve kişisel olarak sizin için işe yaramaz eşyalar satın almasına yol açacaktır. Aslan kendinden etkilenecek olsa da sadece onun ne kadar savurgan olduğunu düşüneceksin. Tabii ki, ikiniz de para kazanmakta o kadar iyisiniz ki asla banka hesabı sıkıntısı çekmemelisiniz.

Aslan gururludur ve liderliğinden vazgeçemez, sizin onu takip etmenizi tercih eder. Sen, Boğa, başkaları seni yönlendirmeye çalıştığında inatçı ve nahoş birisin. Bu, bazı komplikasyonlara yol açabilir. Ancak, Aslan’ınız gerçekten bir şey istediğinde teslim olmayı öğrenirseniz, belki o da size yol vermeyi öğrenir… gerçi bundan şüpheliyim.

Aslan, yalnızca evrenin merkezi olmak isteyen çok egoist bir işarettir. Bu büyük Kediyi yatıştırmak için, sevgilinize hayranlık ve sevgi yığarak bunu sık sık tekrarlamanız gerekecek. Bu zamanla yorucu olacaktır. Aslanın Ateşini ne kadar beslerseniz, o sadece içine daha fazla yakıt yığmanızı, onu daha büyük ve kendisiyle daha dolu hale getirmenizi isteyecektir.

Cinsel olarak, birlikte bir Boğa ve Aslan’dan daha fazla tutku bulamazsınız. İkiniz de yavaş, sanatsal bir şekilde sevişmekten zevk alırsınız ve Aslan, her zaman eğlenceli ve eğlenceli bulacağınız bir doz dramatik ve teatral şevk ekler. Ayrıca Aslan, sevgi dolu ve düşkün doğanızı takdir edecektir.

İş ortakları olarak, iyi iş çıkarırsınız. Aslan projeleri başlatmakta iyidir ve Boğa onları sürdürmek için mükemmel bir seçimdir.

Siz ikiniz sevgili olarak çalışmıyorsanız, belki birlikte bir işe girmeyi düşünmelisiniz?