Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Balık ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/pisces.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

İlişkiniz su dolu bir bardak olacak. Balık ve Yengeç Uyumu çok mantıklı. Hem kaprisli hem de duygusaldırlar, birbirlerini derin, sezgisel bir şekilde hissederler. İkiniz birlikte, ikinizin de nefret ettiği hızlı yaşamdan uzakta, koltuğunuzun güvenliğinden kendi hayal dünyanızı yaratabilirsiniz.

İkiniz de birbirinize çok güzel uyum sağlayacaksınız, diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına göre hareket edeceksiniz. Yengeç bir aileye ve yuvaya özlem duyar; Balık onun için her ikisini de sağlayabilir. Yengeç, Balıkların sıklıkla karşılaştığı bir sorun olan para biriktirme ve pazarlık bulma konusunda son derece ustadır. Yengeç zor olmasıyla ünlüdür, ancak Balık yükseldiğinde bu ruh halleriyle nasıl başa çıkacağını tam olarak bilir. Ancak bazı günler eşiniz o kadar zor olacak ki ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Oturun ve onunla konuşun, sonunda açılacak ve sorunu açıklayacaktır.

Balık, her şeyden önce partnerine karşı hassas ve nazik olmalıdır. Balık’ın doğal sezgisi, Yengeç ile harikalar yaratacak. Neyse ki, Su burçları olarak, ikiniz de mükemmel iletişimcilersiniz, dinlemede çok iyisiniz ve genellikle tavsiyelerinize sadık kalıyorsunuz.

Cinsel olarak aynı seviyedesiniz. Siz ve eşiniz yaratıcısınız, hayal gücünüz var ve birbirinizin her istek ve hevesini memnun etmeyi hedefliyorsunuz. İkiniz de sevişmekte olan derin duygusal maneviyatı anlıyorsunuz.

Balık ve Yengeç Uyumu astral düzeyde oluşur. Aradığınız ilişki bu. Yengeç’inize iyi bakmayı unutmadığınız sürece, özellikle de morali bozuk olduğunda, hayatınız boyunca aradığınız tüm sevgi ve ilgiyi karşılarsınız.