Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Balık ve Koç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/pisces.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Ateş… Bu rahatlatıcı bir buhar banyosu yapabilir, ancak yanmaya karşı dikkatli olun. Başlangıçta, Balık ve Koç Uyumu, bir mıknatısın iki zıt ucunun çok güçlü bir şekilde birbirine çekilmesini izlemek gibi olacaktır. İlk başta kırılmaz bir bağ gibi görünse de sevgili Balık, eğer çok uzun süre kalırsanız, bu sizin için yorucu bir ilişki olacaktır. Uyum sağlamanız gerekecek ve o zaman bile ateşli partneriniz için bu yeterli olmayabilir.

Partneriniz devralmayı seviyor. Balık buna biraz aldırmaz, karar vermeyi yorucu bir süreç olarak görür (aynı zamanda hükmedilme eğilimine sahiptir.) Ancak Koç, tüm durakları çekmenin yanı sıra, işin ortasında olmaktan da zevk alır, tercih eder. İzlemek yerine oyunculuk için. Bu sizin için bazı sorunlara neden olabilir.

Koç, aksiyon odaklı olmasının bir sonucu olarak, zaman ayırmayı ve etrafındaki dünya hakkında düşünmeyi bırakmaz. Taktik ya da diplomasi ile uğraşmadan, aceleci ve istekli davranarak hücuma geçmeyi tercih ederdi. Balık daha dikkatli bir müzakerecidir ve bir tartışmada partnerinin duygularını incitmemek için duygularını ve sezgilerini kullanır. Koç’un dik başlılığı, birden fazla durumda Balık’ın duygularını incitecektir.

Balık’ın hayal kurma eğilimine rağmen, partnerinin hareketlerini harekete geçirmeden önce hareketlerini düşünmesini istiyor. Koç çok fark var, onun bir şey yapmasını tercih eder, herhangi bir şey! Koç, aptalca kararlar verebilirken, bu ilişkide dikkatli olun. Koç yaşam tarzı, Balık burcunda olduğu gibi “düşünmek” yerine “yap” kavramı tarafından yönlendirilir.

İlişkinin başında Su ve Ateş mükemmel bir şekilde karışacaktır. Siz ve Koç’unuz oturup saatlerce Koç’un fikirlerini tartışabileceksiniz. Ancak bu ilişki ne kadar uzun sürerse Balık için o kadar yorucu olacaktır. Koç asla konuşmadan önce düşünmez, incelik kavramına sahip değildir ve çoğu zaman ne dediğini anlamadan Balık’ın duygularını incitir. Öte yandan Balık, içeride hayal kurmayı ve dinlenmeyi tercih eder, bu da ayağa kalkıp dünyayla birlikte hareket etmek isteyen aksiyon odaklı Koç’u hayal kırıklığına uğratır.

Yatak odanızda Koç, üstlendiği her aktivitede olduğu gibi yaratıcı ve tutkulu olacaktır. Ancak, bunu bir aktivite olarak göreceği tek şey bu. Balık, sevişmenin derin, şehvetli deneyimini anlayan ortakları tercih eder. Tenis oynamak gibi değil!

Sonuç için: Balık ve Koç Uyumu mümkün mü? Belki Koç ne zaman çenesini kapatacağını öğrenirse veya Balık kanepeden kalkıp daha aktif olabilirse. Ancak uzun vadede ikiniz de bu yaşam tarzından sıkılacaksınız. Bu ilişkinin yürümesi için, birinizin veya her ikinizin de doğuştan gelen doğanızı değiştirmesi gerekir.