Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Balık ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/pisces.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Balık ve İkizler uyumu sadece bir rüya değildir, ancak iyi sonuçlanmasını istiyorsanız ilişkinin biraz çalışması gerekecektir.

Bu alışılmadık bir eşleşme. İkizler, geniş bir açık alanda birçok insanın istediği gibi dolaşabileceği, çeşitli uyarıcı sohbetlerle dolu bir ortamı tercih eder. Balık genellikle tam tersidir, sessizliği tercih eder, yalnızlığı hayal eder ve zaman zaman yalnızlığı arzular. İkizlerin gezinme eğilimi, en fazla Balık’ın kıskançlığının alevini körükleyecek ve en azından İkizlerin düzensiz esintisini her yönden kovalamak zorunda kalan zavallı Balığı yoracaktır. İkizler sürekli dışarı çıkıp sevişmek ister. İkizlerinizi, bazen en iyi aktivite türünün evinizin rahatlığında oturup iyi bir kitap veya filmle dinlenmek olduğuna ikna etmeniz gerekir.

Balık o kadar sezgiseldir ve içsel duygularına o kadar çok güvenir ki, İkizler bazen verdiği kararları veya görünüşte “rastgele” seçimleri anlamayacaktır. İkizler, verdiğiniz her cevabı analiz ederek, birden fazla durumda kendinizi haklı çıkarmanızı isteyecektir. Bu, özgürlüğü seven Balıklar için bazı sıkıntılara yol açabilir. Öte yandan, İkizler ayrıca duygularını bilmeden takip etme eğilimindedir, uzaklarda dolaşırlar, bu da aktif olmayan Balıklar için sinir bozucu olacaktır.

İkizler konuşmayı sever ve sizinle hayatınız, hayalleriniz, tutkularınız, sezgileriniz ve duygularınız hakkında saatlerce sohbet eder. Tek sorun, İkizler konuşmaktan hoşlanırken, aslında ne kadar özümsediği ve anladığı tamamen başka bir sorudur. İkizler, duyguları ve sezgileri daha kapsamlı ve derinlemesine anlamak için bir öğretmene ihtiyaç duyar. İşte burada devreye giriyorsunuz. Partnerinize öğretmenin bir artı yönü, doğru çekiçle sertleştirildiğinde dövülebilir olmalarıdır.

Cinsel olarak, İkizler duygusal yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı sever. Kulağına doğru kelimeleri fısıldarsan, bu onu çıldırtacak. Ama yine de eşinize duyguları daha derin bir düzeyde nasıl hissedeceğini öğretmeniz gerekecek.

İkizler ilişkilerini hararetli bir coşkuya ve büyük bir özgürlük kapasitesine dayandırır. Partneriniz istediğiniz kadar hassas veya derin olmayacak. Balık ve İkizler Uyumu, her ikiniz de çaba gösterip taviz verirseniz kesinlikle denemeye değer.