Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Balık ve Başak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/pisces.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve toprak – çamur yapmaktan sakının. Balık ve Başak Uyumluluk bir seçenek mi? Değişir. Balık ve Başak birbirinden altı ay uzakta, Zodyak karşıtları, yani bu ilişki ya hayatınızın en iyi şeyi olacak ya da şimdiye kadar yaşadığınız en kötü deneyim olacak.

Başlangıçta hem Balık hem de Başak, birbirlerine güçlü bir şekilde çekileceklerdir. Başak metodik ve gerçekçi, çekici bir pragmatisttir. Balık’ın hayal gücü, yaratıcılığı ve meraklı kişiliği ile büyülenecek. Aynı şekilde Balık, Başak’ın kesinliği ve çekiciliği ile büyülenecek.

Bir pragmatist olan Başak, hassasiyette mükemmeldir, derin bir ayrıntıya ve mükemmeliyetçiliğe ihtiyaç duyar. Başak, her şeye eleştirel bir gözle bakar, kusurları kontrol eder ve başkalarının göremediklerini fark eder. Balık ise belirsiz ve karmaşık duygu dünyasının efendisidir. Balık hem başkalarından hem de kendisinden duygular için bir sezgiye sahiptir. Bu bazen Balık’ın ihtiyaç duyduğu kadar duygusal olamayan Başak’taki gerçekçileri şaşırtabilir.

Balık ve Başak tamamen farklıdır. Her ikisi de etraflarındaki her şeyin güzelliğini keşfederler, ancak Başak’ın güzelliği sınıflandırmaya ve kesinleştirmeye, kusurlarını ve güçlü yanlarını analiz etmeye ihtiyacı vardır, Balık ise arkasına yaslanıp soru sormadan olduğu gibi tadını çıkarabilir. Bu durumda Başak, sürekli soruları ve eleştirileriyle Balık’ı aşırı derecede rahatsız edebilir, bu da çekişme ve çatışmaya yol açabilir.

Başak’ın her şeyi sorgulama eğilimi, her iki ortağın da üzülmesine ve başa çıkması zor olmasına neden olabilir, çünkü Balık sorulardan kolayca yorulur ve Başak’ın aradığı kesin cevaptan ziyade omuzlarını silkerek yanıt verir. Başak nesnelliğin efendisidir, Balık ise öznel olanın metresidir- bir tartışmada tehlikeli bir kombinasyon.

Başak pratik ve çalışkandır, parasına sıkı sıkıya bağlıdır. Balık, çalışmakla pek ilgilenmese de dürtüsel ve bazen savurgan şeylere para harcamayı sever. Bu, para biriktirmenin mi yoksa ilham verici bir tablo satın almanın mı daha iyi olduğunu tartışmak zorunda kalacağınız ilişkinizin başka bir stresli parçası olacaktır.

En azından hem Balık hem de Başak’ın enerjileri aynı yere yönlendirilir, bu da size hem konuşacak hem de felsefe yapacak bir şey verir. Bununla birlikte, Balık, enerjisinin her şeyi yıkamasına izin vermeyi tercih ederken, her şeyin tadını çıkarırken, Başak’ın tüm olasılıkları keşfetmesi için her köşeye ve buğuya girmesi gerekir. Birbirinizden farklı görüşlere sahip olmayı planlayın.

Başak’ın seni yakalaması için Balık, kendini sıkıca dikmeli ve sevgili yaşam için tutmalı. Ancak o zaman Balık ve Başak Uyumu çalışabilir.