Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Balık ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/pisces.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Balık ve Balık Uyumu hakkında soru sorarken, fiziksel dünyayı çok geride bırakarak tamamen duygusal bir düzeyde buluşacaklarını ve çalışacaklarını unutmayın. Bu hem sinir bozucu hem de güzel durumlara yol açabilir.

İkiniz de birbirinizi anlayacaksınız ve hem sezgisel hem de duygusal olarak bağlantı kurabileceksiniz. Her biriniz, sizi doğrudan diğerlerinin kollarına götürecek olan verici ve ilgili kişiliklere sahipsiniz.

Siz ve eşiniz Balık burcu olmak, boş zamanlarınızı birlikte geçirmeyi kolaylaştırır. Her birinizin aynı filmleri, kitapları veya eğlence etkinliklerini sevdiğinizi keşfederken şaşırmayın. Balık yaratıcı ve hayal gücü kuvvetli bir burçtur, bu nedenle bir sanat müzesinde dolaşıp eserlere hayranlıkla bakarken, ikiniz de kanepede birlikte oturmak, konuşmak ve hayal kurmak kadar kolay eğlenirsiniz.

Siz ve eşiniz aynısınız, bu yüzden sizin de ara sıra bir dürtü hissettiğiniz yalnızlık anlarına ne zaman ihtiyacı olduğunu anlamalısınız. Partnerinizin arzuladığı sakin uyumun miktarına ve onun sürekli rüyasına saygı duyabileceksiniz. Bunun da ötesinde, Balıklarınızla cinsel olarak bağlantı kurmak, Dünyadaki Cennet olacaktır. Balıklar doğal olarak sezgiseldir ve başka bir Balık ile eşleştirildiğinde? Her biriniz diğerlerinin cinsel ihtiyaçlarını karşılayarak ruhlarınızın yoğun bir şekilde birleşmesine yol açacaksınız.

Ancak dikkat edilmesi gereken birkaç sorun var. İkiniz de karar verme veya sorumluluk alma düşüncesinden hoşlanmıyorsunuz, bu da ilişkide biraz ilgisizliğe yol açacaktır. Para için endişelenmiyorsunuz, herhangi bir birikim yapmıyorsunuz ve çoğu zaman gerçek dünyadan uzun süreli zihinsel yolculuklar yaparak başınızı bulutlarda tutuyorsunuz.

Gerçeklikten bu hoşlanmama, her ikinizin içinde yansıtılır ve bu, Dünya’da yaşamakta zorluklara yol açabilir. Her biriniz kendi hayal dünyanızı kurup bulutların içinde huzur içinde yaşayabilirken, bu aynı zamanda herhangi bir gerçek soruna dikkat edemeyecek kadar meşgul olabilecek eşinize bazı sorunların geçmesine de yol açacaktır. Birinizin burçlarınızda bir Dünya etkisine sahip olduğuna dair en iyi umudunuz vardı, aksi takdirde bulutlarda sürüklenip kaybolacaksınız.

Bununla birlikte, siz ve Balık partneriniz yine de başarılı olabilirsiniz. İlişkinize küçük bir miktar gerçeklik katın, bununla biraz sağduyu ve biraz gerçek dünya yönetimini karıştırın ve ikiniz birlikte gayet iyi yapacaksınız.

Balık ve Balık Uyumu kesinlikle orada, özellikle duygusal düzeyde, ancak birinizin üsse dokunmak için arada bir Dünya’ya inecek kadar sorumlu olması gerekiyor.