Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Aslan ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava. Birçok yönden, çok uyumlusunuz. Birkaç hassas nokta olabilir, ancak cömert miktarda uzlaşma ve karşı konulmaz sevgi her zaman sorunları çözmeye yardımcı olur.

Aslan yaratıcı ve sanatsal, dramatik ve teatraldir. Her zaman aktif ve parlak, baskın ve tutkulu kişiliğiniz, kesinlikle sanatsal bir Terazi çizecektir. Terazi karar vermekte kötüdür ve baskın kişiliğinizi tercih eder.

Terazi’nin sanatsal ve rafine eğilimi, abartılı ve zarif zevklerinize çok yakışıyor ve genellikle kendinizi ilginç bir tablo veya zarif bir restoran konusunda birbirinizle aynı fikirde buluyorsunuz. Terazi analitiktir, hayatın “ölçülerine” sahiptir ve her zaman parlak ve ilginç tartışmalarla doludur, takdir ettiğiniz bir şeydir. Terazi ayrıca dışarı çıkıp gösteriş yapmaktan da çekinmez, ki bu bir Aslan’ın her zaman hoşlandığı bir şeydir.

İlişkiniz iletişim üzerine kurulu hem Terazi hem de Aslan’ın mükemmel olduğu bir şey. Ancak, karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar var. Terazi basit ve samimidir ve siz partneriniz tarafından sevilmeyi ve beğenilmeyi tercih edersiniz. Bir Terazi partnerinden istediğiniz kadar iltifat bulamazsınız, ancak bu, aldığınız iltifatların kıymetini bilmeniz gerektiği anlamına gelir. İkiniz bir tartışmaya girerseniz, Terazi dramatik patlamalarınıza veya “sahne” oluşturmanıza dayanmaz- sadece ayrılacak ve mantıklı bir şekilde konuşmak istediğinizi hissedene kadar bekleyecektir.

Teraziler Aslanlardan zevk alma eğilimindedir. Belli bir stiliniz, ateşli ve coşkulu bir kişiliğiniz var ve Terazi’niz bundan keyif alacak. Terazi, hükmedilmeye aldırmaz, ancak sevgilinizi çok kaba bir şekilde kullanmamaya çalışın, aksi takdirde onu yeni bir ortak ararken bulacaksınız.

Cinsel olarak, Terazi, ilişkinin gelişmesi için zaman vererek, yavaş ve tutkulu almak ister. Onun liderliğini takip edin ve sonunda hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

İkiniz birlikte güzelce çalışabilirsiniz. Siz de deneyip görebilirsiniz!