Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Aslan ve Oğlak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Bu uyumlu bir ilişki değil. Ateş ve Toprak… Oğlak ve dramatik bir Aslan ayırdı. Doğanızda bazı değişiklikler yapabilirseniz, ilişki için umut olabilir.

Analitik ve mantıklı Oğlak, her şeyden önce bir pragmatisttir; para konusunda gerçekçi ve ihtiyatlıdır. Sizin aksine, drama ve teatralden hoşlanan gururlu Aslan, ilgi odağı olmayı ve sürekli olarak yeniden onaylanmayı başarır. Partnerinizden çok fazla iltifat beklemeyin ve kendinizi fazla kaptırdığınızda onun size onaylamayan bakışlar attığını görebilirsiniz.

Oğlak inatçı bir Keçidir ve ona hükmetmek istiyorsanız iki kez düşünün. Boynuzlarını indirecek ve yaklaşmanıza izin vermeyecek.

Oğlak burcunun rezervi yaptığı her şeyde kendini gösterecektir. Size iltifat etme veya sevgisini istediğiniz sıklıkta gösterme ihtiyacı hissetmeyecektir. Seks hayatınız, eşinizi açmak için yıllarca süren bir sabır gerektirecek, ki bu Aslan’ın pek sahip olmadığı bir şey! Oğlak burcunda kalmaya istekliysen, kesin eleştirilerle uğraşmaya hazır ol ve onun analitik görüşleri yüzünden duygularının sık sık incinmesine izin ver.

İlişkinizdeki bir başka çekişme noktası da para, para, para olacaktır. Oğlaklar para biriktirme ve geleceğe bakma ihtiyacı hissederler. Partnerinize para harcamak, onu ne kadar çok sevdiğiniz konusunda biraz savurganlık göstermek istiyorsunuz! Oğlak, yaptığınız harcamalara sadece onaylamayarak bakacak ve bu da sonunda kendinizi reddedilmiş hissetmenize neden olacaktır.

Ayrıca ilgi ihtiyacınızı gidermek için evden çıkmak, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak ve eğlenmek isteyeceksiniz. Oğlak ev odaklıdır, ancak çalışkandır. Genellikle, ofiste geç saatlere kadar çalışan partnerinizin tam olarak nerede olduğunu bileceksiniz. Sonuç olarak siz dışarı çıkıp ihtiyacınızı karşılarken, Oğlak boş bir eve geç gelir. Bu ikiniz için de tatmin edici bir ilişki olmayacak.

Ateş, Dünya ile ilişki içinde… Dünya her zaman Ateş’in üzerini örtecek ve söndürecektir. Bu ilişkiyi başlangıçta büyüleyici bulacaksınız, ancak ne kadar uzun sürerse, o kadar sinirli ve solgun hissedeceksiniz.