Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Aslan ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava… Hava genellikle Ateşin alevlerini körükleyerek ilişkiyi güçlendirir. Ancak hava aynı zamanda Ateşi terk ederek onu oksijensiz bırakabilir ve zayıflatabilir.

Aslan, bir ilişkide karar veren kişi olmaktan zevk alan çok baskın bir işarettir. Kova bunun için fazla bağımsızdır ve sizi fazla otoriter olmakla suçlayacağı kavgalar yaşayabilirsiniz.

Ayrıca ilişkinin merkezinde olmayı seviyorsunuz, eşinizin size hayran olmasını ve hayranlık ve takdir göstermesini diliyorsunuz. Kova, sergilediğiniz dramatiklerden ve muhtaçlıktan zevk almadığı için bundan sık sık rahatsız olur. (Kendi ifadesiyle.) Kova aynı zamanda partnerine karşı eleştirel ve analitik olma eğilimindedir, bu da bu tartışmalar sırasında duygularınızı incitebilir. Kova o kadar mesafeli olabilir ki, partnerinizin duygusuz olduğuna bile inanabilirsiniz!

Kova’nın bağımsızlığı, dünyayı kendisinden kurtarma, evden çıkma ve dünyayı değiştirme ihtiyacında kendini gösterecektir. Ve dışarı çıkmaktan da keyif alırken, fok yavrularını kurtarmak ya da hayır müzayedelerine gitmek yerine bir ev partisinde ilgi odağı olmayı tercih edersiniz…

Kova’nın bireyselliği ve mesafeli doğası sinirlerinizi bozacak. Partneriniz tarafından ne kadar sevildiğinizin gösterilmesini istiyorsunuz ve Kova genellikle aynı ihtiyacı hissetmiyor. Ateşli, hararetli bir aşk hayal ediyorsun. Kova, aynı zamanda en iyi arkadaşı olan bir ortak istiyor.

İkinizin de para sorunu var, bu yüzden bu ilişki çok uzun sürmeden önce bir mali müşavirden yardım isteyebilirsiniz.

Tüm bu kusurlara rağmen, ilişkiniz için de bazı iyi şeyler var. Fiziksel çekiciliğiniz çok güçlü olacak, ilk başta ikiniz de bunun ilk görüşte aşk olduğuna inanacaksınız. Kova iyi bir dinleyicidir, her zaman fikirlerinize hayran olmaya ve bunları geliştirmeye hazırdır. Bu iyidir, ancak aynı zamanda iletişim sorunlarına da yol açabilir – örneğin, bir fikir ortaya çıkarmak için heyecanınız içinde birbirinizden bahsetmek.

Sahiplenici doğanızı bırakabilirseniz, Kova kendini özgür ve bağımsız hissedebilirse, size geri dönecek ve arzu ettiğiniz hayranlığı, sevgiyi ve saygıyı size gösterecektir. Bu bir inanç sıçraması gerektirir- çünkü bazen bir Kova’nın gitmesine izin verdiğinizde asla geri gelmezler. Ancak bu ilişkinin devam etmesi için gerekli olacaktır.

Bir Hava burcu olan Kova’nız sizin için sürekli değişen, büyüleyici bir yaratık olacak. Karşılığında, Kova’nız genellikle teatral tarzınızdan zevk alacaktır (dramatik, karamsar veya üzgün olmak için kullanmadığınız sürece).

Bir Kova ile ilişkiye girmeden önce iki kez düşünmeniz daha iyi olur. Uyumunuz kesinlikle söz konusudur.