Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Aslan ve İkizler Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Hava! Mükemmele çok yakın, burada birkaç taviz ve orada seni rahatsız etmemeli, değil mi? İkizler senin için çok iyi bir işaret, ona tutunmak için ne gerekiyorsa yapmalısın.

Tabii ki, dikkate almanız gereken birkaç yapışkan nokta var. İkizler biraz dalgındır, aşkı istediğiniz kadar ciddiye almaya meyilli değildir. İkizler bazen sadakatsiz olabilir, ancak sevgilinize bağlılığın önemini yeterince hatırlatırsanız, şüphesiz onu yolundan alıkoyacaktır. İkizler seni üzmek veya sana zarar vermek istemez, sevgili Aslan, sadece bazen unutur.

İkizler, bazen kafanızı karıştıracak bir ikilik içeren, Zodyak’ın ergenidir. Bununla birlikte, bu ikilikten bir coşku ve macera için bir susuzluk gelir. İkizler sosyalleşmeyi sever, para biriktirmeyi umursamaz ve birçok farklı insanın arkadaşlığından hoşlanır. Canlılığı ve değişim sevgisi kesinlikle sizi cezbedecektir. İkiniz de eğlenmeyi biliyorsunuz ve bundan kesinlikle yararlanıyorsunuz.

İkizlerin günlük varlığını beklemeyin. İkizler, her yere seyahat eden ve yolundaki herkese dokunan bir rüzgar gibidir. Bu seni aldattığı anlamına gelmez, sadece İkizler herkesin arkadaşlığından hoşlanır ve hepsine aynı şekilde davranır.

Sabrınız varsa, İkizleriniz size gelecektir. İkizler öyle bir aşka ve çekiciliğe, hayranlık ve hayranlığa sahiptir, tek gereken biraz güven ve sizden gelen çokça sevgidir. Şanslısın, çünkü sen sabit, istikrarlı bir burçsun. Bir şeye kararlı olduğunuzda, çoğu zaman gerçekten onu elde edersiniz! Sadece İkizlere size yaklaşması için biraz zaman verin.

İkiniz de mükemmel iletişimcilersiniz ve cömertliğin önemini anlıyorsunuz. Hayat ve aşk paylaşılacak, saklanmayacak ve saklanacak bir şey değil (birçok Su burcunun tercih ettiği gibi). Ancak, bir entelektüel olarak İkizler size kalbini vermeden önce aklını verecektir. Bu da sabır ister sevgili Aslan.

İkizler normalde uzun süreli bir ilişki içinde değildir. Bağımsızlıklarına değer verirler ve sahiplenmeyi takdir etmezler. Bunu yaptığınızı hissediyorsa, dikkatli olun. İkizler, bir sonraki rüzgarda uçup gidecek ve sonra oturup sorunu sizinle konuşacak. Ve eğer partneriniz size bir sorunla gelirse, bunun ciddi bir şey olduğundan emin olun. İkizler analitiktir ve onları teslim etmeden önce sorunlarını düşünecektir, bu yüzden onu ciddiye alsan iyi olur.

Seks hayatınız… Hiç körüğü ateşe attınız mı? Bu böyledir. Enerjik, süslenmiş, keyifli- ve her zaman, sürekli değişen. Arada bir rutini değiştirmenin önemini anlayan bir İkizler partneriyle (İkizler için bu her gün demektir!)

Sabırlı ol, gururlu Aslan. Cömertliğiniz, zekanız ve çekiciliğiniz, sosyal becerileriniz, tüm bunlar bir İkizlerin sevdiği şeyler. Partnerinize zaman ve yer verin, o kesinlikle istediğiniz kadar sizin olacaktır.