Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Aslan ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Ateş ve Su ilişkileri nadiren işe yarar. Birbirinizden o kadar farklısınız ki, Su Ateşinizi söndürecek ya da eşinizi kurutacaksınız.

Balık, sezgisel ve duygusal, hassas ve hassastır. Çok açık sözlüsün ve partnerin söylediğin hemen hemen her şeyi eleştiren ve üzen olarak tercüme edecek.

Balık bağımlıdır, bunu seversiniz çünkü lider olarak tüm potansiyelinizi yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, Balık da sizden sürekli bakım ve dikkat gerektirir, bu yorucu bulacağınız bir şeydir. Partnerinize yeterince sevgi ve ilgi göstermezseniz, üzülecek ve onu görmezden geldiğinizi ve ondan nefret ettiğinizi hissedecektir.

Balık’ın mistik, rüya gibi doğasından etkilenmiş olabilirsiniz. Sizi cezbeden bu doğanın aynı zamanda göz önünde bulundurmanız gereken dezavantajları da var- Balık güvensiz, uçarı ve para konusunda çok savurgandır. Ayrıca para harcamaktan da zevk alırsınız, ancak yalnızca ilgili ve buna değer olduğunu düşündüğünüz şeyler için. Balık, görünüşte rastgele olan herhangi bir eski resmi alır, haykırır ve heyecanlanır ve fiyatı ne olursa olsun onu satın alır. Bununla başa çıkmak yorucu olacak- ve banka hesaplarınızı ayrı tutsanız iyi olur.

Balık, güvensizliği ile gitmek için içe dönük ve utangaçtır. Gururlu ve dışa dönüksün, eşinizin bakış açısını tamamen anlayamazsınız. Balık, akvaryumdaki bir akvaryum balığı gibi, kapalı alanlarda, kapalı alanlarda kalmayı mı tercih eder? Partnerinizi evden çıkarmak ve ona şehir merkezinde hava atmak istiyorsunuz, ancak bu Balık’ın korkacağı ve başını sallayacağı, eve geri dalacağı ve dışarı çıkmayacağı bir şey.

Tabii ki iyi tarafları da var. Balık bencil değildir ve büyük fedakarlıklar yapabilir ve sizi mutlu etmek için çok şey yapacaktır. Size hayranlığını gösterecek ve kendinizi çok önemli hissetmenizi sağlayacak ve her zaman fikirlerinizi dinlemeye istekli olacaktır. Bununla birlikte, bazen siz ve eşiniz birbirini anlamaktan tamamen aciz iki ayrı dünyada olduğunuzu hissediyorsunuz. Balık’ın ilgi alanları sizinkinden çok farklı, bazı şeylerin sizin için neden bu kadar önemli olduğunu anlayamıyor.

Hakim olma ihtiyacınız bu ilişkide her zaman yerine getirilecektir. Balık, hükmedilmekten ve eşine bağlı hissetmekten hoşlanır ve genellikle bir tartışmaya girerseniz, pes eder ve kazanmanıza izin verir.

Partnerinizin sizden bir şeye, bir tür duygusal desteğe ihtiyacı varsa, size söylemeyecektir. Sezgilerine o kadar güveniyor ki, sizden de aynısını yapmanızı ve kendisinde bir sorun olduğunda “anlayabilmenizi” bekliyor. Partneriniz günlerce kendini izole ettiğinde, size söylemesi için yalvardığınızda neyin yanlış olduğunu anlayamadığınızda kafa karışıklığı içinde kaşınacaksınız.

Aslan ve Balık kesinlikle uyumlu değildir. Çok mistik ve gizemli olmayan, daha basit bir ortak bulsan daha iyi edersin.