Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Aslan ve Aslan Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Siz ikiniz? Her şeyi başarabilirsin! Keşke biraz uzlaşma öğrenebilseydin…

Öncelikle durumu değerlendirmelisiniz. İkiniz de Ateş burcusunuz, yani aynı niteliklere ve aynı kusurlara sahipsiniz. Bir Aslan durumunda, bu, ikinizin de dikkat çekmek, iltifat edilmek, beğenilmek ve tapılmak istediğiniz anlamına gelir, ancak bu mutlaka kötü değildir. Bu basitçe, ilişkiden beklediğiniz kadarını vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Aslanlar, hayata karşı ateşli ve ateşli bir tavırla cömert ve tutkulu olma eğilimindedir; yani partnerinizi mutlu ettiğiniz sürece aynı mutluluğu siz de biçmelisiniz.

Aslanlar, tüm güneş işaretleri arasında en parlak olanlarıdır. Parlıyorsunuz, şıksınız, zarifsiniz, düşüncelisiniz, kibarsınız, vb. Almak istediğiniz iltifatları fazlasıyla hak ediyorsunuz. Asla eşinize iltifat etmeye çalışmayın- bunu asla kendiniz istemezsiniz, peki size benzer bir Aslan’ın isteyeceğini düşündüren nedir? Ayrıca, size sunulduğunda ikiniz de bir yalanı koklayabilirsiniz.

Aslan aynı zamanda asil bir güneş burcudur- ne de olsa ormanın kralları ve kraliçeleri sizsiniz! Argümanlarınız harika ve korkunç olacak- teatral, gürültülü, dramatik- her biriniz diğerinden daha yüksek sesle kükremeye çalışıyorsunuz. Bu, çabuk öfkelenmenize yardımcı olmuyor ve sevgilinizle aranızı düzeltmek için çok fazla incelik ve uzlaşma öğrenmeniz gerekecek.

Aslanların parayla arası iyi değildir. Harcamada, abartılı ve pahalı şeyler almada, partnerinize çok iyi kur yapmada iyisiniz, ancak onu kurtarmak söz konusu değil. Para kazanmakta iyisin, evet, ama harcamaları sakinleştir ve geleceği düşünmeye çalış- yavruların varsa birçok şey satın alman gerekecek!

Aslan, flört etmeyi seven, partnerlerine ilgi göstermekten ve ne kadar sevildiklerini göstermekten hoşlanan bir burçtur. Bunda ikiniz de tatmin bulacaksınız.

Cinsel olarak, spot ışığı paylaşmayı öğrenin. İkiniz de birbiriniz için önemlisiniz ve ikiniz de birbirinize saygı göstermelisiniz. Aslan yatakta oldukça beceriklidir, ancak bazen büyük Ego’sunu bırakmayı öğrenmeli ve diğer ortağın sırayı almasına izin vermelidir.

İki Aslan birlikte sosyal, dramatik, teatral ve en önemlisi birbirleri için önemlidir. Sadık, sadık ve düşkünsünüz. Birbirinizle uzlaşmayı ve sabrı öğrenmeye çalışın, patron olmak için savaşmayın, ilişkiniz kesinlikle evliliğe yol açabilir.