Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Yengeç Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Su? Birlikte çok güzel bir hayat yaratabilirsiniz! Tüm yıldızlar, güçlü bir şekilde uyumlu olduğunuz konusunda hemfikir.

Akrep ve Yengeç’in pek çok ortak özelliği var! Sezgiselsiniz, hassassınız, güçlü hislere sahipsiniz ve anlaşılmaya ihtiyacınız var. Yengeç genellikle güvensiz ve kararsızdır ve bir ilişkide baskın olan birine ihtiyaç duyar- faturayı mükemmel bir şekilde karşılarsınız. Güçlü güveniniz ve kararlılığınız, kendisini güvende hissettirecek birine ihtiyaç duyan bir Yengeç’i kesinlikle çekecektir. İstikrarınızın karşılığında, Yengeç burcunuz çok fazla sevgi ve bağlılık verecektir. Sen de kıskançlığını bir kenara atabilirsin! Bu ortak sizi asla endişelendirmeyecek.

Başa çıkmanız gereken birkaç problem var ve bu sabır ve anlayış gerektirecek (bunlardan biri Akrep’te çok fazla var- tahmin edin!) Yengeç, tıpkı sizin gibi, ısınması uzun zaman alıyor ve hatta kabuğu çıkarılmadan önce. Partnerinizi rahatsız eden bir şey varsa ve sezgilerinizden dolayı öğrenmeniz kaçınılmazsa, size neyin yanlış olduğunu söylemesi için ısrarcı olmanız gerekecektir.

Yengeç, karamsar seanslarıyla ünlüdür… Ay tarafından yönetildiğinden, ruh halleri genellikle Ay’ın döngüleriyle örtüşür. Biraz sabredip bekleyebilirseniz, partnerinizin morali siz farkına varmadan çıkacaktır. Ayrıca, istikrarınız ve desteğiniz kısmen bu ruh hallerini durdurmaya yardımcı olacaktır, çünkü çoğu zaman Yengecin ilk etapta umutsuzluğa kapılmasının nedeni budur.

Ancak bu ilişkide kötüden çok daha fazla iyilik vardır. Yengeç kıskançlık duygunuzu paylaşıyor ve hem sahipleniciliği anlıyor hem de buna değer veriyorsunuz. Kıskançlık sadece sevginin bir uzantısıdır, eşinizi ne kadar sevdiğinizi ve istediğinizi göstermenin başka bir yoludur!

Yengeç bir aile istiyor ve siz ev odaklısınız ve evliliğin güçlü bir olasılık olduğu ilişkiler aramayı tercih ediyorsunuz. İkiniz de finansal olarak güvendesiniz ve Yengeç uzun vadeli yatırımlar yapmakta mükemmel. Bu nitelikler, başarılı ve mutlu bir aile kurmanızı çok mümkün kılar.

Seks hayatınız duygu ve sevgiyle dolup taşacak. Bu sadece ikiniz için de fiziksel bir hareket değil, birbirinizin sevgisini tamamen paylaşmanın bir yolu. Akrep, özel bir tutku türü getirir; Yengeç, ikinizin de birlikte geçirdiğiniz zamandan tam anlamıyla keyif alacağınızı garanti eden neredeyse psişik miktarda sezgi getirir.

Basitçe, Ay’ın döngülerini öğrenmeli ve sabırla Yengeç’in ruh hallerinden kurtulmalısınız. Yengeç her zaman size geri dönecek, sezgilerinize, anlama yeteneğinize, derin duygularınıza ve tutkulu sevginize ilgi duyacaktır. Buna karşılık, sizinle birçok ilgi alanı ve hedefi paylaşan ve (normalde) etrafta olmaktan hoşlanan birini bulacaksınız.