Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Yay Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Ateş asla birbirine iyi karışmaz. Üstün bir fedakarlık ve Yay burcunuzla uzlaşma yeteneğine sahipseniz, belki… ama çoğu zaman kurursunuz, enerjiniz Ateşin yoğunluğu tarafından tüketilir.

Yay, özgürlüğün sevgilisidir. Bu, bağımsızlık isteyen, alana ihtiyaç duyan ve her zaman hareket halinde ve aksiyonun merkezinde kalarak hayatı dolu yaşamaktan zevk alan bir işarettir. Akrep, sahiplenici, biraz kıskanç bir işaret olma eğilimindedir. Partnerinizin sizinle evde kalmasını, sonra arkadaşlarınızla sürekli dışarı çıkmasını tercih edersiniz… Partnerinizle yalnız zamana ihtiyacınız olduğu kadar, onun da ayrı vakit geçirmeye ihtiyacı vardır.

Yay burcu “seni seviyorum” demez. Hayır, onun olmasını istediğin kadar değil. Bu, evin dışında geçirilen tüm zamanla birleştiğinde, farklı bir partnerle, bağımsızlık arzusu yerine size sevgisini gösteren biriyle çok daha iyisini yapacağınıza inanmanıza neden olabilir!

Kıskanç düşüncelerinize rağmen, Yay gerçekten sadık ve sevgi dolu. Sadece bunu sana istediğin kadar göstermeye istekli değil. Gerçekten de sadık, ama aynı zamanda etrafta olduğu kadar evden de gitti. Akrep evde sakin ve dinlendirici akşamları sever. Yay, dışarıda olmayı ve dünyanın tadını çıkarmayı tercih eder. Bu konuda mutlaka argümanlarınız olacaktır.

İkiniz de yoğun bir tutkuya sahipsiniz ve güçlü iradeli ve derin duygulara sahipsiniz. Ancak Yay, duygularını eylemleriyle gösterir ve bunun yerine kelimeleri kullanmasını tercih edersiniz. Yay, eğlenceli ve yenilikçidir, çoğu zaman hoşlanacağınız bir şeydir, ancak hayatı neredeyse istediğiniz kadar ciddiye almaz, özellikle de finans ve parayı nasıl dikkatli harcayacağınız konusunda.

Ve şakacı tavrına rağmen sende bir terslik gördüğünde bunu söylüyor. Yay, dürüstlüğe ve açıklığa değer verir. Nezaket ve inceliği tercih ediyorsun. Yay burcu bir partnerle duygularınızın sık sık incindiğini göreceksiniz.

Tutkularınız yatak odasında birleşecek. Bir Akrep’ten daha büyük bir sevgili yoktur ve sürekli yaratıcı ve yaratıcı Yay bu açıdan sizinle eşleşecektir. O kadar farklısın ki bu deneyim her zaman büyüleyici ve sarhoş edici olacak.

Sonunda, partnerinizi elinizde tutmak istiyorsanız kıskançlığınızı kontrol etmeniz gerekir. Yay çok fazla özgürlüğe ve bağımsızlığa ihtiyaç duyar ve bundan sadık, uzun süreli bir aşk doğar. Sorun, partnerinizin gitmesine izin vermektir; bu sizden çok fazla enerji alır. Yine de eski sözler en doğrudur ve eğer birini gerçekten seviyorsan bırak gitsin – çünkü o da seni severse geri dönecektir.