Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Terazi Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Hava… ah canım, bak seni kim yönetiyor! Akrep – Savaş Tanrısı Mars… Terazi? Venüs, Aşk Tanrıçası!

Terazinizle ilgili hemen sinirlerinizi bozacak bir şey var. Terazi cilveli bir burçtur, başkalarının dikkatini çeker ve genellikle oyuncudur ve hareket halindedir. Öte yandan Akrep, daha ciddi ve sahiplenici olma eğilimindedir… ve Terazi’nin çapkın doğası, birkaç ay sonra kesinlikle size ulaşacaktır.

Terazi rasyonel, akıllı iletişimden hoşlanır. Terazi teraziye sahiptir ve etrafındaki her şeyi rasyonelleştirmeli ve analiz etmelidir. Duygularını sık sık yatıştırır ve asla kontrolden çıkmasına izin vermez. Bunu Akrep’in gizemli sezgisi, yoğun duyguları ve hisleriyle karşılaştırın ve siz ikiniz genellikle nasıl ilerleyeceğinizi bilmeden birbirinizle karanlıkta kalacaksınız.

Ancak Terazi esnektir. Oturup seni dinleyecek, ama sorun şu ki, tavsiyene ne kadar süre uyacak? Terazi hayatı dolu yaşar. Hırslı ve risk alan biri, dolaşmayı ve sonra sessizce evde oturmayı tercih ediyor (ki bunu daha çok tercih edersiniz).

Teraziler her sorunu her yönden düşünürler ve sonuç olarak bir cevap seçmeleri genellikle uzun zaman alır. Bu seni çıldırtacak sevgili Akrep, çünkü ne istediğini ve ne zaman istediğini biliyorsun!

Üzülürseniz eşinize açıklamayı asla unutmayın… Teraziler genellikle o kadar çekingendirler ki, onlarla bir sorununuz olduğunda göremezler. Partneriniz, istediğiniz kadar duygusal veya duygusal değil. Terazi aşkı hafife alır, Akrep derinden ve yoğun sevmeyi tercih eder.

Bir Terazi’ye gerçekten aşıksanız, ona bir şans verin. Yeni şeyler denemeye istekli olmanız, inatçılığınızdan ve kıskançlığınızdan vazgeçmeniz ve evden daha sık çıkmanız gerekecek. Terazi sizi yaşam boyunca heyecan verici bir maceraya yönlendirebilir, ancak buna açıksanız. Değilse, siz geride kalırken Terazi’nizin bir sonraki rüzgarda kaybolmasını bekleyin.