Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Oğlak Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Su ve Toprak. İkiniz birlikte kalıcı, huzurlu bir yuva inşa edeceksiniz.

Diğer ortaklar tarafından sıklıkla sorun olarak görülen Oğlak burcunuz fayda olarak görecektir. Akrep çok sahiplenici, kıskanç bir ortaktır. Genellikle kendine güveni olmayan ve özgüveni düşük olan Oğlak, Akrep’ten gelen bu iki özelliği, onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan kocaman bir yanıp sönen işaret olarak yorumlayacaktır. Sonuç olarak, onu ne kadar sevdiğinizi bilerek kendini güvende ve güvende hissedecek olan Oğlak burcunuz tarafından her zaman takdir edilecek ve hayran kalacaksınız.

Oğlak kendini işine adamış, çalışkan, istikrarlı ve gerçekçi, çok pragmatiktir. Bu istikrar, genellikle kendinizi içinde bulduğunuz fırtınalı duygu denizinde size demir atacak ve açıklanabilir bir sebep olmaksızın ruh haliniz bozulduğunda size tutunacak birini verecektir. Oğlak burcunun gerçekçiliği ruh halinize anlayış ve ışık vererek bir insan olarak gelişmenize yardımcı olacaktır.

Oğlak burcunuzun hırsını ve bağlılığını paylaşıyorsunuz ve ikiniz de işyerinde başarılı olacaksınız; Oğlak senden daha fazla, çünkü Oğlak bilinen bir sosyal tırmanıcıdır. Mali durumunuz her zaman iyi durumda olacak ve yağmurlu bir gün için her zaman birikmiş tasarruflarınız olacak.

Aslında, Oğlak’ınızın işi hakkında sakinleşmesini sağlamanız gerekebilir- Oğlaklar, kendi kendilerine fazla çalışma ve bir seferde çok fazla sorumluluk alma eğilimindedir. Bu görevle şanslısınız, çünkü bunun gerektireceği sabra ve anlayışa sahipsiniz.

Oğlak burcu, umutsuzca ihtiyacınız olan istikrar ve desteğe sahip olurken, eşinize de destek vereceksiniz. Oğlaklar, ofiste değilken gevşeyebilecekleri huzurlu ve dinlendirici bir ev ortamına ihtiyaç duyarlar ve eşinize tam olarak bunu verebilirsiniz.

Sezginiz iletişiminize yardımcı olacak ve Keçinize bir iki şey öğretebilirsiniz. Oğlaklar ciddi bir ilişki için çok fazla ısınmaya ihtiyaç duyar ve partnerinizin size açılmasını sağlamak için sabırlı ve sezgisel olmanız gerekir. Uzun süreli bir ilişkiye karar verdiğinizde, her zaman Oğlak burcundan sadakat bekleyin.

Sizi her zaman hazırlıksız yakalayacak ve sizi güldürecek bir şey, eşinizin mizah anlayışıdır. Oğlaklar ve genel olarak Dünya işaretleri ciddiyetleri ve pratiklikleri ile bilinmesine rağmen, Oğlak sizi her zaman güldürmeyi başaracak çok iyi, ironik bir mizah anlayışına sahiptir.

Bu ilişkide büyük olasılıkla lider pozisyonunu alacaksınız ve partnerinizi mutlu etmek için incelik ve müzakereyi kullanmalısınız. Oğlak, peşinden gitmekten çekinmese de güçlü bir inatçılığı vardır ve güçlü hissettiği bir konuda onun istediğini yapmasını engellemeye çalıştığınızı düşündüğünde boynuzlarını indirir. Ne zaman geri çekileceğinizi öğrenin.

Seks hayatınız nazik ve sevgi dolu olacak. Oğlak, sevişme sanatıyla şehvetli ve heyecanlıdır ve doyasıya eğlenecektir. Akrep, yalnızca buna adanmış özel bir tutkuya ve hayal gücüne sahiptir ve her zaman sizin için aynı şeyi yapmaya çalışacak olan partnerinizi (çok çalışkan ve hırslı bir işçi olarak) büyüleyecek ve memnun edebileceksiniz.

Akrep ve Oğlak, zaman ve sabır verilirse birlikte çok iyi çalışabilir. Uzun süre etrafta kalmanızı öneririm… bu çabaya değecek!