Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Kova Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Akrep Burcu Kova Burcu Uyumu;

Su ve Hava bazen zor bir karışım olabilir. Doğru kombinasyonu bulabilirsen, bu ilişki maden suyu gibi olabilir… ama daha çok Hava seni çok geride bırakacak sevgili Akrep. Kova’nız, hava akımları boyunca elinizin altında olacak.

Kova’nızı sık sık kopuk olarak göreceksiniz. Ayrıca, Kova çok duygusal olmak yerine, sizin duygusal ve sezgisel yeteneğinizden çok farklı olan nesnelliği ve rasyonelliği ile bilinir. Kova her şey için sağlam cevaplar ister ve hayatınızı her zaman yaşamış olduğunuz sezgiyi açıklamaya başlamanın bir yolu yoktur.

Kova, bağımsızlığa büyük ihtiyaç duyar ve sahiplenmenizi takdir etmeyecektir. Kova, arkadaşlarıyla dışarı çıktığında enerjisinin yeniden şarj olduğunu bulur. Evde kalarak ve dünyanın sessizliğinin tadını çıkararak enerjinizi yeniden şarj ediyorsunuz. Sizi şarj eden şey, partnerinizi tam olarak yoracak ve tam tersi. Kendinizi Kova ile bir akşam yemeğine çıkarken bulursanız, eşiniz odanın merkezini bulurken köşede bırakılmayı bekleyin.

Akrep, sahiplenmeyi ve kıskançlığı partnerine olan sevginin bir işareti olarak görür. Kova tam tersidir, özgürlüğün ve bağımsızlığın tadını çıkarır, bazen sizi günlerce görmezden gelebilir! Bunun sizi ne kadar rahatsız ettiğini açıklamaya çalışırsanız, Kova size tuhaf bir bakış atacak ve hiç anlamayacaktır.

Partneriniz alışılmadık biri ve hareket ve aktivite için can atıyor. Sık sık evde sizinle kalmasını sağlamaya çalışırsanız, kendisini bir kafeste gibi hissedecektir ve bu nedenle ilişkiniz bozulabilir. Elbette, partnerinizle uzlaşmaya çalışırsanız ve dışarı çıkarsanız, aynısı olacaktır. Su ve Hava burçları bu nedenle çok iyi karışmazlar.

Diğer bir sorun, ikinizin de kontrolün sizde olmasını tercih etmenizdir. Bu, özellikle Akrep ve Kova da kafalarına koyduklarında inatçı oldukları için birçok tartışmaya yol açacaktır. Kova, karmaşık, sezgisel zihninizi anlayamadığınız için size mantıksız ve aptal diyecektir. Öte yandan, Kova’nın sizi üzmekten zevk aldığından şüpheleniyorsunuz.

Kova sana göre değil sevgili Akrep. İkiniz de çok inatçısınız, çok fazla uzlaşmaya varmak için çok kararlısınız ve bu nedenle birbirinizle çok fazla şansınız var. Sizinle daha uyumlu, sahiplenmenin kötü bir şey olmadığını ve sezginin alay edilecek bir şey olmadığını anlayan birini bulmalısınız.