Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Balık Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Genellikle iki Su işaretinin birlikte olması, bir evliliğin yakın olduğu anlamına gelir. Akrep ve Balık’ın birbiriyle tamamen uyumlu olduğuna dair çok güçlü kanıtlar var.
Bu eşleştirme hakkında birçok harika şey var! Balık hükmedilmeyi tercih eder, Akrep doğuştan liderdir. Akrep ve Balık, derin bir sezgiye sahiptir, birbirlerinin duygularını hissedebilir ve eşinizin ne zaman kötü bir ruh halinde olduğunu sık sık anlayabilirsiniz.
Nazik ve kibar Balık, kendinizi tamamen kötü hissettiğiniz günlerde size yardımcı olacaktır. Zayıf iradeli Balığınız için karar verme yeteneğiniz ve istikrarınız çok takdir edilecektir. Balık, sizin kadar karamsar, kendini beğenmeyen ruh hallerine girmeye eğilimlidir ve istikrarınız bu kötü zamanlarda onu ayakta tutacaktır. Aynı şekilde, Balık esnektir ve karakterinize uyum sağlar, bu da ne kadar otoriter ve inatçı olabileceğinizi göz önünde bulundurarak faydalıdır.
Yine de… buna rağmen, bazı noktalarda ilişkinizi biraz sıkıcı bulabilirsin. Akrep inatçıdır ve kesinlikle liderlik etmeyi tercih eder, ancak siz bile arada sırada küçük bir meydan okumadan hoşlanırsınız. Balık her zaman isteğinize boyun eğecek ve birkaç ay sonra kendinizi düzenlemeden sıkılmış hissedebilirsiniz. Tabii ki, bunu eşinizle ilgili tüm harika şeylerle dengelerseniz, ilişkiyi gerçekten yeniden gözden geçirmeniz için yeterli olacağından şüpheliyim.
Cinsel olarak, Akrep bir enerji ve tutku patlamasıdır. Balık hem yaratıcılığınızda hem de hayal gücünüzde olduğu kadar tutkulu enerjinizde de size uyum sağlayabilecek. İkiniz de birbirinizi memnun etmek ve sevginizin tüm boyutunu göstermek için yarışırken, meydan okumanızı her zaman yatak odasında bulacaksınız.
Su işaretleri genellikle evlilik hakkında düşünerek ilişkilere girer. Kesinlikle sizin için evlilik malzemesi olan birini buldunuz – nazik, anlayışlı, bağımlı, sezgisel; Balık, size mükemmel şekilde uyan pek çok özelliğe sahiptir. Balığınızı bulduysanız, onunla kalmanızı tavsiye ederim. Hayal kırıklığına uğramayacaksın.