Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Akrep ve Akrep Uyumu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

Karamsar ve derin Su… çarpı iki? İkiniz de lider olmaya o kadar heveslisiniz ki, bu çatışmaya yol açabilir, ancak biraz uzlaşma ve iletişimin kimseye zararı olmaz. Bu küçük sorunun yanı sıra iki Akrep birbiriyle çok uyumlu.
Hemen hemen aynı nedenlerle birbirinize çekiliyorsunuz. İkiniz de yoğun, tutkulu duygulara sahipsiniz ve biraz gizemlisiniz (çoğu zaman sizin bile tam olarak anlayamadığınız bir duygu denizinde sürükleniyorsunuz.) İkiniz de içe kapanıksınız ve genellikle evde kalmayı tercih ediyorsunuz, ancak bu olmuyor. Arada bir dışarı çıkmak ikinizin de canını yakıyor.
Tüm Akreplerin sahip olduğu bir özellik vardır. İncinmek istemezsin. Sonuç olarak, gerçek benliğinizi saklama eğilimindesiniz ve başlangıçta eşinize isteyebileceği kadar güvenmiyorsunuz. İki Akrep’in birlikte bir ilişki içinde olması hem çekingen olmanıza hem de birbirinize güvenmemenize yol açacaktır. Birbirinize zaman ve sabır verin.
Akrepler sezgileriyle tanınırlar ve ikiniz çoğu zaman kelimelerin olmadığı bir dünyada iletişim kuracaksınız. Siz ikiniz o kadar derin duygulara ve birbirinizin duyguları hakkında derin bir anlayışa sahipsiniz ki, partnerinizle birlikte olmaktan keyif alacaksınız. İkiniz de kıskançlığın değerini anlıyorsunuz. Kıskançlık, eşinize olan sevginizin sadece bir uzantısıdır. İşte sonunda sahiplenmenizi anlayan bir ortak!
Karşılaşacağınız en büyük sorun “Kim haklı?” sorusudur. Akrep, çok esnek olmayan inatçı bir işarettir. Tartıştığınız bir şey hakkında haklı olduğunuzu düşünüyorsanız, partnerinizin de kendi konumu hakkında aynı derecede güçlü hissettiğinden emin olun. Bir Akrep ile tartışmalar, devam etmesine izin verilirse, hiçbir şey kazanmadan bütün gece sürecek. İkinizin de pozisyonlarınızdan geri adım atmanız ve uzlaşmayı öğrenmeniz gerekecek. Bu durumda inatçı olmak hiçbir şeyi çözmez ve sadece daha fazla soruna neden olur.
Sevişirken, bir tutku ve enerji patlaması bekleyin. İkiniz arasında cinsel olarak çok fazla fiziksellik var… ama hepsi bu kadar değil. Akrepler, sezgilerine ve duygusal manzaralarına dayanarak seksi daha derin bir düzeyde anlarlar. Bir Akrep için sevişmek, partnerine olan derin sevgisini göstermenin başka bir yoludur. İkiniz birlikte… peki, daha sonra tükenmeyi ve tamamen tatmin olmayı bekleyin.
Ömür boyu bir eş arıyorsunuz. Sevgilin de aynısını yapıyor. Evlilik, ikiniz için güçlü bir olasılık. Ancak evliliğinizin başarılı olması için üç kurali hatırlamanız gerekir: Uzlaşma, Bağlılık ve İletişim. Partnerinize bağlısınız ve bu, arada bir onu (veya onu) dinlemeniz gerektiği anlamına geliyor. Eşiniz olarak bir Akrep ile her şeyi kendi yolunuzla alamayacaksınız. Ancak, elde edeceğiniz şey, inatçılığınızın kaybından kesinlikle daha ağır basacaktır!