Lütfen bekleyin…

 

Başarmak için?

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2021/12/Circle.png

Başarılı olacak mısın?

Başarının tanımı her insan için farklıdır; bazıları için sevgi dolu bir eş, diğerleri için; ilgili ve sorumlu ebeveyn vb.

İstediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için belirli noktalarda güzel bir şekilde organize edilmiş çözümümüz burada.

Bu tavsiyeler, zihninizi güçlendirmenize ve olumlu alışkanlıklar oluşturmanıza yardımcı olacak ve bu da gelecekte harika sonuçlar elde etmek için bir teşvik sağlayacaktır. Sizi yalnızca arzu ettiğiniz başarılara yönlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda başarıyı toplamaya devam edeceğinizi de garanti edecekler.

Risk!

Oprah Winfrey, “diğerlerinin alamadıklarını almanın nedeninin, çoğu kişinin aklına bile gelmeyecek şeyi yapmaya hazır olması olduğunu” söylüyor.

Sadece televizyonun karşısında duracak ve başına bir şey gelmesini bekleyeceksen, şey… en azından hayal kırıklığına uğrayacaksın. Bazen eylemleriniz beklenen sonuçlara yol açmaz ve kendinizi zor bir duruma sokmamak için rahat konfor bölgenizde kalmayı tercih edersiniz.

Dışarı çık, kendine meydan oku! 

Ne yapmak istiyorsan onu yap, korkmuş hissetsen bile.

Gerçekten ne istediğinden emin değilsen, acele etme ve anla. Başkalarını dinlemeyi aklından bile geçirme, çünkü bu şekilde batacağın kesin.

Bu senin hayatın, bunu unutma.

  • Sana zevk veren ve iş gibi gelmeyen şeyi bul!

Eh, ilk defa olmayacak!

Bir gülümsemeyle uyanmanı sağlayan şeyi bulana kadar her türlü aktiviteye başlayacak ve bırakacaksın. İçinde en iyisi olmak isteyeceksin. Ve olacaksın!

  • Sadece kendine bakma!

Bencillik iyi bir şeye yol açmaz. Zor zamanlarında yanında olan ve potansiyelini sonuna kadar kullanmana yardımcı olan en az bir kişinin olduğuna inanıyoruz. İş yerindeki ekibin son derece önemlidir. Arkadaş ol, anlayışlı ol, dürüst ol.

  • Sonuçları değil, bilgiyi ara!

Keşfetmeye, ilerlemeye, keşfetmeye ve denemeye tutkulu olduğunda, motivasyon ve ilham açısından zihnin her zaman keskin olacaktır. Sebebin sadece sonuçlarsa, dürtün tıpkı bir yaz fırtınası gibi geçecek. O halde başarının anahtarı, şimdiye, başarıya giden yola konsantre olmaktır, nihai hedefe değil. Ne öğrendiğini ve neyi daha iyi yapabileceğini düşünmeye devam et.

  • Bu astral seyahati eğlenceli hale getir!

Bu harika bir oyun! Ciddiye aldığın an, büyük bir duygusal yük taşıma şansın var, bu yüzden bu durumda sebebin kaybolduğunu düşünebilirsin.

  • Bir planın olsun

Sonraki üç adımını bilmen gerekir. Daha fazlasına ihtiyacın yok. Gerekirse, takvimini yapmayı planladığınla doldur.