Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Bu ay Boğa Burcu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2022/01/boga-burcu-160x160.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

AYLIK BOĞA BURCU

Ortalama

Bu ay Boğa burcu için duygularınızı kontrol etmeyi öğrenirseniz karlı bir zaman olacaktır.

Hileli uygulamalara dikkat edin; çok yakında bir kazan-kazan durumunuz olacak.

Güneş bu ayın ortasında Oğlak burcuna giriyor. Bu sizin ve aileniz için elverişsiz bir zaman olacaktır. Herkesin söylediklerine dikkat etmemeye çalışın. Aileniz için gereksiz sorunlara neden olmak isteyebilirler. Onları neşeyle karşılarken kurnaz yaklaşımlarına dikkat edin.

Bu ay sağlık sorunlarınız olabilir. Sağlığınızı hafife almayın ve düzenli ve erken kontrollere gidin. Arkadaşlarınızın hayatındaki birçok sorun da moralinizi etkileyecektir. Onlarla empati kurmaya çalışın, böylece zor zamanlar yakında geçebilir.

İş dünyasındaki engeller bir şekilde etkinliğinizi engelleyecektir. Profesyonel olarak, sizin için uygun bir zaman olacaktır. Ayrıca, doğru zamanda gereken saygıyı göreceksiniz.

Bu ayın 16’sında Mars Yay burcuna giriyor. Nereye giderseniz gidin muazzam isim ve popülerlik sizi kesinlikle takip edecektir.

Beklenmeyen parasal kazanç uzun vadede sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Şu an için gereksiz harcamaları azaltmaya çalışın.

Sonunda, düşmanlara karşı beklenmedik bir zafer kazanmanın keyfine varacaksınız. Bu, güveninizi ve iyimserliğinizi artıracaktır.

Ne olursa olsun Ocak ayı iyi bir ay olacak.

Boğa burcu aşk falı 2023 ayı için olumlu sonuçlar gösteriyor. Eşinize olan sevginizi doğru şekilde iletebildiğinizden emin olun. Sizi her türlü durumda destekleyeceğinden emin olabilirsiniz.