Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Bu ay Balık Burcu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2022/01/balik-burcu-160x160.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

AYLIK BALIK BURCU

Ortalama

Ocak ayı, Balık Burcu için verimli bir zaman olacaktır. Hem kişisel hem de profesyonel olarak hayatta kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşabileceksiniz.

Mali Kontrol bu yüzden pişman olmaya gerek yok.

Size yakın olanlarla, özellikle de kardeşlerinizle güçlü bağlar kurun. Gelecekte büyük bir güç ve destek kaynağı olacaklar.

Güneş bu ayın ortasında Oğlak burcuna giriyor. Mali durumunuzu iyileştirmeniz gerekir; aksi takdirde, yalnızca minimum tasarruf elde edersiniz. Bu ay denerseniz kredi alabilirsiniz, bu yüzden doğru seçimleri yapın.

Ofisteki çalışma programınız yakında iyileşeceğinden sabırlı olun. Üstlerinizle ateşli tartışmalara girmemeye çalışın.

Romantizm bu noktada biraz sıradışı görünüyor. Hayata yeni bir başlangıç için yer açın ve umudunuzu kaybetmeyin. Balık aşk burcunuz 2023, en azından Ocak ayının ilk yarısı için olumsuz sonuçlar gösteriyor.

Bu, sabırlı olmanız ve yüksek otoritenizin kararlarına saygı duymanız gereken zamandır.

16 Ocak’ta Mars Yay burcuna giriyor.

Sıkı çalışma ve sebat, hayatta gelişmenize yardımcı olacaktır. İş arkadaşlarınız sizi kıskanıyor olabilir, bu yüzden uyanık olmaya çalışın. Mevcut durumunuzdan faydalanabilir ve size saygısızlık edebilirler. Aynı zamanda tüm alanlarda yapmaktan ertelediği olabilirsiniz. Bu yüzden açık fikirli olun ve biraz baskıya tahammül etmeye çalışın.

Kişisel yaşam sizin için yeterli olacak ve size küçük bir mühlet sunacak. Mali durumunuz da artacak, böylece kısmen karlı gelir kaynaklarına yatırım yapabilirsiniz. Ocak, Balık burcu için harika bir ay olacak.

Sadece büyük sorunların üstesinden gelmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni başarı zirvelerine de ulaşacaksınız. Bu, özgüveninizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Sonunda, ailenizin güveni ve desteği ile başarılı olacaksınız.

Bu ay sizi neşelendirecek bazı sürprizlere hazırlanın.