Lütfen bekleyin…

 
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Bu ay Aslan Burcu

https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2022/01/aslan-burcu-160x160.png
https://nelestrem.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png

AYLIK ASLAN BURCU

Ortalama

Sevgili Aslan Burcu, bu ay muhteşem bir zaman var, bu yüzden en iyi yapmak için çalışacağız.

2023 Aslan burcunuz her alanda mükemmelliği gösteriyor. Güneş Oğlak burcuna girdiğinde, sizin için uygun bir zaman olacaktır.

Kariyeriniz daha önce hiç olmadığı gibi gelişecek, çünkü yaşlılarınız işinizi çok takdir edecektir. Çabalarınızın hiçbiri boşa gitmeyecek, bu yüzden korkacak bir şey yok.

Kişisel yaşam tatmin edici olacak. Ailenizin her bir üyesiyle iyi bir ilişki sürdürebileceksiniz. Kutlamalar mermi yapacak ve kardeşlerinizle yakın bir ilişki kurabileceksiniz.

Eğlenceli ve neşeli bir aşk hayatınız olacak. Hayatın içinde zaten varolan bir kıvılcım eklemek, Ruh Sağlığı ve memnuniyeti arttırmak olacaktır.

Bu ay düşmanlarınıza dikkat edin, çünkü size bir şekilde veya başka bir şekilde zarar vermek isteyebilirler.

Mars 16 Ocak’ta Yay Burcuna giriyor. Bu telaşlı bir kişisel hayata yol açacaktır. Şu anda ailenizle ateşli tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Asil niyetlerini yanlış anlayabilirler. Çevrenizdeki olumsuzluklardan dolayı depresyonda hissedebilirsiniz. Öte yandan, gelecekteki projeleriniz başarısız olabilir, bu da size maddi ve mesleki kayıplara neden olabilir.

Özellikle finansal meseleler söz konusu olduğunda, Aslan burcu için zor bir zaman olacaktır. Düşük özgüven, itibarınıza ve genel büyümenize zarar verecektir.

Özellikle kemik ve eklemlerle ilgili bazı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Küçük sağlık sorunlarını ihmal etmemeye çalışın ve düzenli muayeneleri tercih edin.

Gerçek duygularınızı sevdiklerinizin ve sevdiklerinizin önünde ifade etmeye çalışın. Bastırılmış duygularınız aksi takdirde büyük sıkıntılara neden olabilir.

Yaşamdaki acil hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmaya çalışın.